14 MART 2022

Kripto Para Yarışması Kayıt Formu

Türkiye’nin İLK sanal portföy yarışması olan İTÜ Yatırım Kulübü organizasyonu SanalBorsam, bu sene Menkul Kıymetler Yarışması ve Kripto Para Yarışması olarak iki ayrı yarışma şeklinde gerçekleşecek.

Ocak ayı boyunca devam edecek olan SanalBorsam Menkul Kıymetler Yarışması, yarışmacılarına borsa üzerinde risk almadan işlem yaptırarak deneyim kazandırmayı hedeflemektedir. Yarışma esnasında borsa verileri 15 dakika gecikmeli olarak kullanılabilmektedir.

14 Mart – 28 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacak olan SanalBorsam Kripto Para Yarışması ise bu yıl ilk kez düzenlenecek. SanalBorsam, kayıtları yakında açılacak olan kripto para yarışmasıyla birlikte sanal portföy yarışmalarına bir farklılık getirerek bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir. Bu iki yarışmanın sonucunda da dereceye giren yarışmacılar büyük ödüllerin sahibi olma şansını elde eder.

SanalBorsam Kripto Para Yarışması kayıt süreci devam ediyor, yukarıdaki butondan kayıt olmayı unutma! (”Nasıl Kayıt Olunur?” sorusunun cevabına yukarıdaki menünün ”Kayıt” sekmesinden ulaşabilirsiniz.)

Ayrıca SanalBorsam Tuncay Turşucu onaylı, tüm seneye yayılan eğitim müfredatıyla yatırım ve finans alanında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenleri alanının uzman isimlerle buluşturacak. Eğitimlerimizin duyurularına SanalBorsam Instagram hesabını takip ederek ulaşabilirsiniz.

SanalBorsam’la sen de risk almadan büyük oyna.

SanalBorsam Menkul Kıymetler Yarışması’na Son

SanalBorsam Kripto Para Yarışması’na Son

SANALBORSAM 2022

VERİLERİMİZ

0
KATILIMCI
0
SPONSOR
0
ÖDÜL

SANALBORSAM’22 KOORDİNATÖRÜ

ÇAĞDAŞ  AÇIK

Menü