SANALBORSAM

SanalBorsam Kripto Para Yarışması

Türkiye’nin İLK sanal portföy yarışması olan SanalBorsam’ın ikinci ayağı Kripto Para Yarışması 14 Mart 2022’de başlıyor!

14 Mart – 31 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacak olan SanalBorsam Kripto Para Yarışması ise bu yıl ilk kez düzenlenecek. Sanal portföy yarışmalarına bir farklılık getirerek bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir. Yarışmanın sonunda dereceye giren isimler büyük ödüllerin sahibi olacak.

SanalBorsam ekibi, Kripto Para Yarışması öncesi süreçte ve yarışma esnasında kripto para ve blockchain alanında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere hitap eden etkinlikler sunacak. (Etkinliklerle alakalı merak ettiklerinize üst menüdeki ”Eğitimlerimiz” sekmesinden ulaşabilirsiniz.)

 

SanalBorsam Menkul Kıymetler Yarışması

3 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında düzenlenen SanalBorsam Menkul Kıymetler Yarışması, yarışmacılarına borsa üzerinde risk almadan işlem yaptırarak deneyim kazandırmayı hedeflemektedir. Menkul Kıymetler Yarışması öncesinde gerçekleştirilen Antrenman Ligi’nde yarışmacılar uygulamayı ve sanal yatırım işlemlerini deneme şansı bulur. Antrenman Ligi’nin bitmesiyle asıl yarışma başlar. Menkul Kıymetler Yarışması’nda dereceye giren isimler staj, elektronik alet gibi büyük ödüllerin sahibi olur.

SanalBorsam Menkul Kıymetler Yarışması; Tuncay Turşucu onaylı, tüm seneye yayılan eğitim müfredatıyla yatırım ve finans alanında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenleri alanının uzman isimlerle buluşturacak. (Eğitimlerle alakalı merak ettiklerinize üst menüdeki ”Eğitimlerimiz” sekmesinden ulaşabilirsiniz.)

Menü